درباره ویزاکار

ویزاکار یک سایت مرجع برای اخذ روادید کشورهای مختلف است. در صورتی که قصد سفر توریستی، تجاری یا تحصیلی به کشورهای دیگر دارید، آماده خدمت‌گزاری به شما هستیم. علاوه بر این شما در این سایت با اطلاعات مفیدی درباره شرایط اخذ ویزا و مدارک لازم آشنا می‌شوید. ما با همکاری شرکت ایرانیان جورنی پارس که بیش از 20 سال سابقه در زمینه اخذ ویزا دارد، بستری فراهم کرده‌ایم تا مشتریان با‌خیال راحت مراحل اخذ روادید را به ما بسپارند.

چشم انداز ویزاکار

ویزاکار از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی شرکت خدمات سفر و گردشگری ایرانیان جورنی‌ است. ایرانیان جورنی پارس که به صورت یک هولدینگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده در نظر دارد با ارائه و رونمایی از مجموعه‌ای از وب‌سایت‌های سفر به صورت نرم‌افزار و با تسهیل سفر، تجربه‌ای فراموش نشدنی و متفاوت برای مشتریان خود خلق کند.

ماموریت ویزاکار

شرکت ایرانیان جورنی ابزاری جهت رزرو بلیت و هتل، همایش‌ها و نمایشگاه‌های مختلف گردشگری، معرفی جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی در سراسر جهان با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت و به طور کلی ارایه هرگونه خدمات سفر و گردشگری به علاقمندان به سفر با قابلیت طراحی تور مورد نظر توسط کاربر فراهم کرده است.